• مقالات

مقالات و دانستنی‌های روغن موتور

فروش روغن موتور

فروش انواع روغن موتور صنعتی شامل روغن هیدرولیک ، روغن کمپرسور ، روغن دنده صنعتی ، روغن توربین و روغن ترانس و همچنین فروش انواع روغن موتور بنزینی ، روغن موتور دیزلی ، روغن دنده خودرو ، گریس ، ضدیخ-ضدجوش ، روغن موتور دریایی و روغن موتور گازسوز

ارسال شده در مقالات

ادامه مطلب

بهترین روغن موتور

اجزا تشکیل دهنده روغن موتور:

  1. روغن پایه
  2. ادتیو یا مواد افزودنی

روغن پايه باعث می شود که روغن موتور، روانكاري قسمت‌هاي متحرك را انجام دهد، تا اصطكاك كاهش يابد. اما چون روغن موتور به تنهايي براي حفاظت موتور كافي نیست، بنابراين از مواد ديگري به منظور جلوگيري از خراب شدن روغن موتور پايه تحت شرايط دمايي موتور و هم چنين حفاظت بيشتر موتور استفاده مي‌نمايند. اين افزودني‌ها كه در فرمولاسيون روغن موتور شركت مي‌كنند،

ارسال شده در مقالات

ادامه مطلب

قیمت روغن موتور

قیمت انواع روغن موتور صنعتی شامل روغن هیدرولیک ، روغن کمپرسور ، روغن دنده صنعتی ، روغن توربین و روغن ترانس و همچنین فروش انواع روغن موتور بنزینی ، روغن موتور دیزلی ، روغن دنده خودرو ، گریس ، ضدیخ-ضدجوش ، روغن موتور دریایی و روغن موتور گازسوز.

ارسال شده در مقالات

ادامه مطلب

تنظيم فشار پمپ هاي دپي متغير

تنظيم فشار پمپ هاي دپي متغير

پمپ هاي هيدروليک دبي متغير يس از اينکه سيستم از روغن پر شد و فشار سيستم بالا رفت به طور خودکار و از طريق فرمان هيدروليک دبي را محدود مي کند و اجازه ورود روغن بيشتر به سيستم را نمي دهد لذا بر خلاف پمپ هاي دبي ثابت مازاد دبي نداريم.

ارسال شده در مقالات

ادامه مطلب

اهمیت کاربرد ضد یخ

اهمیت کاربرد ضد یخ

ضدیخ چیست؟

سیالی است که از ترکیب یک سیال پایه با نام مونو اتیلن گلایکول و مواد افزودنی برای جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی و بهبود کیفیت ضدیخ تشکیل شده. در واقع وظیفه اصلی ضدیخ در موتور جلوگیری از خوردگی در موتور است و اولویت بعدی جلوگیری از یخ‌زدگی یا جوش آوردن موتور در فصول سرد و گرم سال است.

ارسال شده در مقالات

ادامه مطلب

راه‌های تشخیص روغن سوزی خودرو

راه‌های تشخیص روغن سوزی خودرو

اگر روغنی که باید صرف کاهش اصطکاک، خنک‌کاری و بهبود کار قطعات شود، به دلایلی وارد اتاق احتراق یا‌‌ همان محفظه بالای پیستون شود و همراه با مخلوط سوخت و هوا حین جرقه زدن شمع بسوزد، به اصطلاح می‌گویند خودرو به روغن‌سوزی افتاده است.

ارسال شده در مقالات

ادامه مطلب

زیر مجموعه ها

خدمات ما

  • فروش انواع روغن موتور
  • مشاروه فنی در زمینه خرید روغن
  • تضمین کیفیت و قیمت
  • ارسال به تمامی نقاط ایران

درباره روانسازان خاورمیانه